Wiosna to czas, kiedy chcemy jak najczęściej przebywać na powietrzu i korzystać z promieni słonecznych. Dlatego dobrze jest nieco wcześniej zaplanować pierwsze dni wiosny i spędzić je ze znajomymi na świeżym powietrzu. Cieplejsze dni sprzyjają organizacji grilla lub pikniku. Potrzebne są jednak odpowiednie akcesoria i dodatki do grilla i garden party. Dowiedz się, jakie są niezbędne i praktyczne dodatki do grilla i na piknik!

Dodatki do grilla i garden party - naczynia jednorazowe

Niezbędnym i praktycznym przedmiotem, jaki z pewnością będzie Ci potrzebny do zrobienia grilla w ogrodzie lub zorganizowania pikniku są naczynia jednorazowe. Do wyboru masz drewniane, ekologiczne sztućce dostępne w większej ilości sztuk, jeśli planujesz większe spotkanie, lub odpowiedniej dla mniejszej grupy znajomych.

 

Jeśli chodzi o kubeczki, do wyboru mamy kubeczki papierowe lub kubeczki plastikowe. Kubeczki jednorazowe występują w różnych kolorach i wzorach, przez co pozwalają na stworzenie kompletnego zestawu kolorystycznego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kubeczki oraz talerzyki w groszki, w owoce oraz jednokolorowe, do których z łatwością dobierzesz obrusy. Różne średnice i rozmiary naczyń jednorazowych pozwalają na wygodne rozkładanie smacznego jedzenia oraz nabieranie z nich sztućcami.

 

Jeśli planujesz wypoczynek na świeżym powietrzu z dziećmi, lepszym wyborem będą talerzyki i kubeczki papierowe, które są bezpieczniejsze i praktyczniejsze.

Dodatki do grilla i piknik  - wykałaczki i patyczki do szaszłyków

Drewniane wykałaczki to uniwersalny produkt, który przyda się na co dzień w domu, jak i na przyjęcia na świeżym powietrzu. Dostępne w kolorowych opakowaniach lub przezroczystych saszetkach będą się fajnie prezentować na składanym stoliku lub rozłożone wraz z naczyniami jednorazowymi na kocyku, pozwalając na swobodne nabieranie owoców lub innych przekąsek lub zrobienie mini szaszłyków. W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne wykałaczki, jak i wykałaczki w papierku, wszystkie o odpowiedniej grubości.

 

Drewniane patyczki do szaszłyków to propozycja dla tych, którzy przepadają za tym sztandarowym przysmakiem grill party. Dostępne opakowania mieszczą dużą liczbę sztuk patyczków, które pozwalają na swobodne nadziewanie kolejnych składników szaszłyków.

Akcesoria na grill party i piknik - szpilki i słomki

Świetnym uzupełnieniem akcesoriów niezbędnych do zorganizowania garden party z grillem są szpilki i słomki. Kolorowe słomki parasolki dodadzą całości oryginalnego stylu, a z pewnością staną się niemałą atrakcją dla pociech. Łamane parasolki przystrojone parasolkami sprawdzą się jako dekoracja drinków lub rozłożonych na miseczkach lodów.

 

Do wtykania i zdobienia przekąsek wybierz drewniane szpilki, posiadające kolorowe, oryginalne końcówki w kształcie owoców-harmonijek i palemek w intensywnych kolorach, które będą zjawiskowo błyszczeć w słońcu, nadając się równie dobrze na imprezy karnawałowe utrzymane w stylu glamour. Drewniane szpilki przeznaczone są do koreczków i owoców, ale ich egzotyczna forma skłania do eksperymentów.

 

Grill party lub piknik na świeżym powietrzu będą z pewnością udane, jeśli zdecydujesz się na wymienione przez nas dodatki. Praktyczne naczynia jednorazowe, szpilki, słomki, wykałaczki i patyczki do szaszłyków pozwalają na wygodne jedzenie, znacznie ułatwiając sprzątanie. Ich dodatkową zaletą jest bezpieczeństwo użytkowania, pozwalające na uczestniczenie w grill party dzieciom.