Już niedługo zaczną zbliżać się do nas święta Bożego Narodzenia, a wraz nimi największa impreza w całym roku: Sylwester! Dla wielu z nas jest to bardzo wyczekiwany okres, w którym to nareszcie mamy szansę spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i spędzić czas na świetnej zabawie. Idąc w myśl powiedzenia: jaki Sylwester, taki cały rok! Dlatego warto zadbać o to, żeby nasza zabawa sylwestrowa była jak najbardziej udana, byśmy zakończyli ją w szampańskim nastroju i w świetnym humorze powitali Nowy Rok. Oto kilka zasad, dzięki którym spędzisz świetnego Sylwestra!

  1. Odpowiednio wcześniej pomyśl o stroju!

Piękna kreacja sylwestrowa to temat, który zaprząta głowy nie tylko paniom. Nad swoim strojem warto pomyśleć wcześniej, w ten sposób unikniemy niepotrzebnego stresu i kilometrowych kolejek w centrach handlowych.  Podstawową zasadą jest dobranie stroju pasującego do typu imprezy, więc najpierw zastanówmy się nad charakterem naszej zabawy. Inny strój wymagany będzie na eleganckim balu sylwestrowym, a inny na domówce u znajomych. Obecnie ogromną popularnością cieszą się imprezy tematyczne, z głównym motywem przewodnim i takie, na które przychodzimy w przebraniu. Jest to okazja do wykazania się swoją pomysłowością, z pomocą przychodzi nam również szeroka oferta strojów dostępnych na rynku, warto sprawdzić chociażby ciekawe propozycje u nas.

2.  Zadbaj o wystrój i klimat imprezy

Jest to porada skierowana szczególnie do osób, które podjęły się organizacji imprezy sylwestrowej. Nic tak nie wprawia gości w dobry nastrój jak pomysłowe dekoracje. Dlatego warto się nad nimi chwilę zastanowić. Najlepszą i najpopularniejszą dekoracją sylwestrową są oczywiście balony! I to nie tylko te zwykłe, do których przywykliśmy. Najwięcej osób decyduje się na najbardziej fantazyjne balony, które można dodatkowo napełnić helem i wywrzeć na gościach jak najlepsze wrażenie. Przecież w trakcie Sylwestra nie ma miejsca na nudę! Wybór balonów jest bardzo duży, chociażby balony w kształcie szampana, cyfr, gwiazd! Śmieszne kształty, kolory i nadruki na balonach to nie jedyne pomysły. Zupełnym hitem imprezowym są balony, które...świecą! Dzięki zamontowanym diodom i bateriom mogą nadawać naszej imprezie wyjątkowego klimatu przez wiele godzin. Poza tym mamy jeszcze wiele innych możliwości. Do ozdób sylwestrowych należą także girlandy, serpentyny, konfetti, banery. Zaskocz gości swoją pomysłowością!

3. Zaszalej z sylwestrowymi akcesoriami

Sylwester to jedyny taki czas, gdy możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa niż zazwyczaj, więc poczujmy imprezowy klimat i puśćmy nieco wodze fantazji. Swoją kreatywnością możemy wykazać się wybierając ciekawe dodatki i akcesoria sylwestrowe.  Wybór jest naprawdę przeogromny. Sklepy oferują nam akcesoria zarówno śmieszne jak i eleganckie. Panowie mają do wyboru zabawne dodatki, takie jak świecące krawaty, muchy, błyszczące meloniki i kapelusze w neonowych kolorach, okulary w stylu Elvisa. Propozycji dla pań jest jeszcze więcej. Możemy wymienić chociażby różnokolorowe peruki, połyskliwe szale, kolorowe i puszyste boa, opaski z cekinami lub te bardziej kobiece w stylu retro. Oprócz tego pamiętajmy o sylwestrowym niezbędniku, czyli fajnej masce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli wybierasz się na zabawę Sylwestrową lub jesteś jej organizatorem, wiele ciekawych propozycji imprezowych, dodatków i akcesoriów możesz znaleźć na stronie internetowej GodanParty. Przygotowania do największej imprezy w roku zacznij już dziś!