Balon na specjalną okazję - walentynki

Balony foliowe na hel kojarzą się przede wszystkim z atrakcją dla dzieci, pojawiającą się przy okazji wycieczki do ZOO, spaceru po promenadzie czy w tym podobnych sytuacjach. Nie oznacza to jednak, że ten atrybut zarezerwowany jest wyłącznie dla dzieci. Okazuje się, że balony foliowe dzięki swojej różnorodności sprawdzą się na wiele okazji i w naprawdę wielu okolicznościach. Oto kilka podstawowych propozycji, gdzie balony sprawdzą się wyjątkowo dobrze.

Balony foliowe cyfry i litery

Jednym z rodzajów balonów foliowych na hel są właśnie cyferki. Dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych mogą przydać się na wiele okazji. Sylwester, urodziny, jubileusz czy chociażby osiągnięcie jakiegoś rekordu. W każdej z tych okoliczności balony foliowe cyfry sprawdzą się świetnie, podkreślając rangę wydarzenia oraz liczbę, która ma dla niej duże znaczenie. Odpowiednio ułożone balony foliowe w kształcie cyfr czy liter pozwolą ułożyć całą sekwencję, która będzie okazałą dekoracją czy rekwizytem do pamiątkowego zdjęcia. Ten rodzaj balonów bardzo często pojawia się w mediach społecznościowych, gdzie blogerzy i influencerzy podkreślają kolejną liczbę odbiorców, których udało się im zdobyć.

Balony na urodziny

Balony, obok tortu i papierowych czapeczek to podstawowy atrybut urodzin. W tym dniu powinny się pojawić, nawet jeśli jubilat nie organizuje specjalnego przyjęcia. Balony foliowe o różnych kształtach i wzorach z napisami nawiązującymi do świętowania urodzin będą doskonałą alternatywą dla kwiatów i sprawdzą się doskonale jako drobny upominek. Wybór foliowych balonów na urodziny jest ogromny, dlatego można wybrać taki wzór, który najlepiej odda gusta i zainteresowania jubilata. Na okoliczność okrągłych czy ważnych urodzin - 18 czy 21 - doskonale sprawdzą się wspomniane wcześniej balony w kształcie cyfr.

Balony na wesele i ślub

Jako dekoracja samochodów czy sali weselnej zwykle pojawiają się balony gumowe. Oczywiście są one niezastąpione w tworzeniu kompozycji i dekoracji. Mimo to, balony foliowe wypełnione helem będą doskonałym dodatkiem. Ich kształt i wzór może nawiązywać do postaci pana młodego czy panny młodej, obrączek, butelki szampana czy zabawnych napisów nawiązujących do ceremonii zaślubin. Balony na wesele czy ślub będą doskonałym tłem do zdjęć i elementem humorystycznym. Sprawdzą się również jako oznaczenie miejsc przy stole przeznaczonych dla nowożeńców. Jest to z pewnością element dekoracyjny, którego nie powinno zabraknąć.

Chłopiec czy dziewczynka?

Tradycja baby shower na dobre zawitała do Polski a wraz z nią nowe wzory balonów foliowych, za pomocą których można zdradzić płeć dziecka, na które oczekują przyszli rodzice oraz ich najbliżsi. Za pomocą odpowiednich kształtów i kolorów - niebieski bądź różowy - balony zdradzają, czy dziecko, które niebawem ma przyjść na świat, jest chłopcem czy może dziewczynką. Moda wśród przyszłych mam na robienie pamiątkowych zdjęć z tego rodzaju balonami wciąż rośnie i zwyczaj ten staje się coraz bardziej popularny.

Balon zamiast słów

Jak się okazuje, ogromny wybór wzorów balonów foliowych pozwala na wyrażenie za ich pomocą wdzięczności, powodzenia, życzeń pomyślności czy gratulacji. Wśród oryginalnych wzorów i motywów znajdują się również balony, które świetnie nadadzą się jako dodatek do prezentu na takie okoliczności jak dzień ojca czy matki. Wręczanie balonów na takie okazje staje się coraz bardziej popularne. Ludzie coraz częściej dziękują, życzą i gratulują za pośrednictwem tych uroczych gadżetów.

Balony bez okazji

Koło zamyka się na dzieciach, które kochają balony i chętnie otrzymują je bez żadnej okazji, ot tak, podczas spaceru czy zabawy w parku. Z myślą o nich powstają ciekawe wzory i motywy nawiązujące do świata zwierząt czy bohaterów bajkowych. Balony to z pewnością atrakcja, która nigdy nie wyjdzie z mody wśród dzieci, a która powraca do mody wśród dorosłych.