Każda dziewczynka marzy by być księżniczką. Taka, z długimi włosami, w balowej sukni od zawsze porusza wyobraźnię każdej dziewczynki. Rodzice chętnie spełniają marzenia dziecka i szukają wyjątkowych strojów. Warto postawić na dobre jakościowo i oryginalne przebrania dla dzieci jakie oferuje sklep GoDanParty. Oto stroje księżniczek z filmów i bajek.

Księżniczki z bajek Disney’a

Najpiękniejsze stroje miały bohaterki bajek Disney’a. Królewna Śnieżka – to jedna z najpopularniejszych baśni, królewna Śnieżka wyróżniała się olśniewającą uroda i piękną suknią. Otoczona przez krasnoludków przeżywała wiele niesamowitych przygód. Takim strojem każda dziewczyna wyróżni się na balu i wzbudzi zachwyt.

Strój księżniczki Anny

Kraina Lodu – wspaniała bajka z Elsą i Anną, uwielbiana przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Postacie, za którymi szaleje każda dziewczynka. One czuję tę Moc. Jeśli nasze dziecko – podobnie jak miliony innych – pokochały tę bajkę to strój Anny będzie strzałem w dziesiątkę.

Strój Syrenki

Hitem może okazać się strój Syrenki. To przebranie, które założy każda fanka przygód Arielki. Połyskliwa sukienka będzie oryginalnym strojem dla podwodnej księżniczki, nurkującej w głębinach oceanu z ulubionymi rybkami.

Różowy strój Królewny

Księżniczki są niezwykle, urocze i radosne. Jeśli kojarzą nam z różem, to dobrze. Klasyczna różowa suknia to idealny wybór.

Wróżki

Jeśli jednak dziewczynki interesuje magia, nie można zapomnieć o dobrych wróżkach. Czary-mary, hokus-pokus i strój wróżki gotowy. Może to być strój wróżki z bajki o Śpiącej Królewnie.

Wiedźmy

Nie każda dziewczynka musi być księżniczką. Bal może być pełen czarów. Jeśli nasze dziecko marzy, by choć raz być czarownicą czy wiedźmą nic nie stoi na przeszkodzie. Strojów jest wiele, a wiedźma to niecodzienny widok. Zabawa z odrobiną „strachu” pozostanie w pamięci.

Stroje dla dziewczynek – dodatkowe akcesoria

Cały strój warto uzupełnić o prawdziwe królewskie akcesoria. Bez nich żadna księżniczka nie może się obyć. Jednym z najważniejszych będzie połyskująca tiara czy berło. Wróżka z kolei musi mieć swoją różdżkę. Są wykonane z trwałego materiału, więc nie ma obaw o przetrwanie przez cały czas trwania balu.

Kolejnym pomysłem może być użycie farbek do malowania twarzy. To dodatkowy sposób, aby dodać blasku każdej księżniczce. Delikatny makijaż czy ciekawy motyw namalowany na ręku czy buzi będzie pasował do stroju.

Dlaczego księżniczki?

Bajka jest dobra na wszystko. Dzięki strojom księżniczek, każda dziewczynka zostanie prawdziwą królewną i przez chwilę przeniesie się w kolorowy świat Disneya i innych bajek. Stroje pewno są niezwykłe. Wielką zaletą jest ich jakość, precyzja wykonania i bogactwo elementów nawiązujących do wybranej bajki. Gotowe stroje do przebrania to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzić rozmiar kostiumu, najlepiej przed zakupem zmierzyć swoje dziecko.

 

Sezon balów w pełni. Dzieci mają szansę przebrać się, potańczyć i pobawić. Szukanie idealnego stroju nie musi być stresującym wyzwaniem dla rodziców. Na rynku dostępna jest szeroka oferta strojów księżniczek. Kostium można wzbogacić wyjątkowymi dodatkami: tiarą, biżuterią lub warkoczem. Zapraszamy na stronę sklepu GoDanParty.pl