Infolinia: 22 721-04-36
0

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN

Witamy wszystkich klientów i kontrahentów zainteresowanych naszymi zestawami. Zestawy podzielone są na następujące grupy towarowe:

  • Zestawy Balonów
  • Zestawy Party
  • Zestawy Koktajlowe
  • Girlandy i Lampiony
  • Świeczki

 

Wszystkie nasze artykuły są konfekcjonowane w taki sposób aby można je było sprzedawać w sklepach samoobsługowych, zarówno w wielkich hipermarketach, supermarketach jak również w małych sklepach i kioskach, gdzie miejsce musi być szczególnie efektywnie wykorzystane. Cały nasz asortyment można umieścić na ciągach regałowych bądź wolnostojących stojakach sprzedażowych; to właśnie z takich niepozornych stojaków sprzedaż zazwyczaj jest najbardziej efektywna w stosunku do zajmowanej powierzchni. Bardzo ważne przy naszym asortymencie jest to, aby klient mógł go dotknąć, dokładnie obejrzeć, oraz miał duży wybór. Dlatego też przygotowaliśmy do sprzedaży kilka wariantów stojaków wraz z pierwszym zatowarowaniem; nasze doświadczenie minimalizuje ryzyko nietrafnego doboru towarów.

Serdecznie zachęcamy do zakupów!

 
Przykładowe zestawy do sklepów

Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów Przykładowe zestawy do sklepów
© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®