Halloween dla dorosłych - stroje i wyjątkowo oryginalne inspiracje

Halloween już od dawna przestał być świętem typowo amerykańskim. Zaadoptowaliśmy je do naszej europejskiej kultury bardzo szybko i chętnie. Najpierw nieśmiało bawiły się w nie tylko dzieci, chodząc po mieszkaniach sąsiadów i mówiąc “cukierek lub psikus”. Ale dziś Halloween to nie tylko święto dla dzieci.

Tropem naszych amerykańskich przyjaciół przyjęliśmy je bardzo szybko w kręgach dorosłych, urządzając szalone imprezy i planując, za co przebierzemy się w tym roku. Poniżej inspiracje na Halloween dla dorosłych, którzy tego dnia chcą być oryginalni i … niegrzeczni.

Wojowniczki - stroje na Halloween dla dorosłych kobiet

Kto powiedział, że kobiety mogą przebierać się tylko za księżniczki lub pielęgniarki? Jeśli masz w sobie naturę wojowniczki, pokaż ją. Afrykańska oficer? To strój na Halloween dla dorosłej kobiety, dzięki któremu nie zginiesz w tłumie. A może  policjantka, którą zawsze chciałaś być? 

Tego dnia to Ty wybierasz. Możesz być kim chcesz i pokazać swoją inną twarz.

Znasz ten serial? Kostiumy na Halloween z TV

W tym roku rządzą seriale. Zawsze ciekawym strojem na Halloween dla dorosłych jest przebranie się za postać z jakiegoś filmu. Otwiera to nie tylko pole do dyskusji z nieznajomymi o tym, za kogo się przebrałeś i jak bardzo lubicie ten film, ale pokazuje też kreatywność autora. Jednak tym razem postaw na seriale, a nie oklepane filmy. Zamiast za Rambo, przebierz się za bohatera kultowego już serialu “Dom z papieru” i udawaj, że chcesz napaść na bank.

Zamiast Terminatora zostań Walterem Whitem z serialu “Breaking bad” i udaj się na imprezę w stroju chemika. Wybór jest ogromny, tak samo zresztą,  jak popularność seriali. Na pewno nie będzie więc trudno rozpoznać innym gościom,  za kogo się przebrałeś.. 

Wielki i śmieszny kostium

Możesz dosłownie zaszokować znajomych swoim wielkim, zabawnym kostiumem na Halloweenową imprezę tak, że widząc Cię, będą za każdym razem pękać ze śmiechu. Kobieta z twoją głową w objęciach mężczyzny tańczącego lambadę? 

A może wielka żyrafa czy dinozaur?

W takim kostiumie halloweenowym dla dorosłych będziesz gwiazdą wieczoru Najprawdopodobniej każdy będzie chciał go przymierzyć. Pamiętaj, by powiedzieć znajomym, gdzie sami mogą kupić taki kostium na Halloween. Jedynym jego mankamentem może być fakt, że… możesz nie zmieścić się w drzwiach.

Znani celebryci w wersji kostiumu na Halloween dla dorosłych

Przebieranie się za znane osoby, tak jak przebieranie się za bohaterów filmów i seriali, wymaga dużej kreatywności od autora kostiumu. Szczególnie, jeśli nie kupuje gotowego. Nie dość, że trzeba przygotować strój, fryzurę i makijaż, to jeszcze do tego poćwiczyć swoje aktorskie umiejętności. Jeśli odpowiednio się przyłożysz i wykażesz kreatywnością, Twoi znajomi będą pękać ze śmiechu, jak zobacza przed sobą Donalda Trumpa, królową Elżbietę czy Britney Spears.

W parze raźniej - halloweenowe kostiumy dla dorosłych par

Jeśli na imprezę halloweenową przychodzisz z partnerem, możecie dopasować do siebie przebranie tak, by stworzyć zgrany duet z filmu lub świata show biznesu. Znajomi na pewno docenią inwencję twórczą.

Możecie przebrać się za znaną z pop kultury parę, jak Bonnie i Clyde, ale też zabawny duet z kreskówki czy serialu (nie koniecznie damsko-męski). Flip i Flap, Myszka Miki i Minnie, Piękna i Bestia… Możliwości jest nieskończenie wiele. Warto namówić partnera na takie oryginalne przebranie i zabłysnąć na Halloweenowej imprezie dla dorosłych kostiumem.

Przebieranie się na Halloween to wielka frajda nie tylko dla dzieci. Warto być kreatywnym i oryginalnym przygotowując swój strój i tworząc tym samym niezapomniane chwile dla siebie i bliskich.