Jak przygotować mieszkanie na imprezę     sylwestrową?

Dobre przygotowanie to połowa sukcesu. Dzięki temu Ty będziesz spokojniejszy, a Twoi goście będą pod wrażeniem spójności i elegancji wystroju.

Organizacja mieszkania przed imprezą

Na początek przygotuj wszystko tak, by później nie zawadzało podczas imprezy:

  • możesz zaopatrzyć się w pudła lub plastikowe pojemniki z pokrywką i umieścić tam wszystkie drobiazgi z biurek półek czy blatów. W czasie imprezy mogą się zgubić lub zniszczyć, a tak – będziesz spokojniejszy.
       

  • Zaopatrz kuchnię w przekąski, które goście będą mogli zjeść. Ukryj produkty, których nie     chcesz zużywać w trakcie imprezy.    
       

  • Pomyśl o palaczach – pewnie przyjdzie im do głowy, by oddawać się nałogowi. Zorganizuj im     miejsce, które nie będzie przeszkadzało pozostałym, a jednocześnie nie będzie zbyt uciążliwe dla nich.    
       

  • Dobrze rozplanuj rozmieszczenie koszy na śmieci. Goście nie będą ich szukać,a Ty będziesz miał     większą szansę na porządek.

Domowy wystrój elegancki jak nigdy

Mieszkanie możesz tego dnia przystroić tak, że nikt go nie rozpozna. Możesz bardzo łatwo ukryć mniej reprezentacyjne elementy. Balony z helem przykryją sufit i szczyty ścian. Jeśli powiesisz je na dekoracyjnych wstążkach, będą wyglądały naprawdę magicznie.

Kotary z kolorowej folii metalicznej umieść na szafach czy w drzwiach do pokojów. W ten sposób możesz zakryć np. regał z książkami, by nie rozpraszał gości. Najmniej godne uwagi pozostaw w cieniu, a lampkami rozświetl fronty szafek czy balustradę balkonową. Aby ukryć swój domowy stół, postawa na długi, srebrny obrus z tworzywa. Po przyjęciu wystarczy go zwinąć razem z jednorazową zastawą. To znacznie ułatwia zrobienie później porządku. Do wystroju dopasuj serwowane jedzenie. Istnieją już czekoladki z jadalnym złotem czy słodycze z posypką ze srebrnych kulek. W hurtowni dla gastronomii możesz kupić polewę do lodów z brokatem. Również w napoju mogą być np. kostki lodu z kwiatami czy w ciekawych kształtach. Miski i kieliszki możesz owinąć kolorową tasiemką, by wszystkie wyglądały jednolicie.

Wystrój również na zewnątrz

To dziwnie wygląda, gdy mieszkanie skrzy się od dekoracji, a z zewnątrz wygląda ponuro i zwyczajnie. Jeśli chcesz dać znać gościom, gdzie mają iść, rozwiń przed domem autentyczny czerwony dywan. Możesz u nas kupić gotowy, stworzony specjalnie na takie imprezy. Szczególnie efektownie wygląda w długim szerokim hallu, a także na schodach.

Mieszkanie przystrój światełkami i lampkami na balkonie czy tarasie. Jeśli noc jest dość pogodna, możesz zapalić świece w latarenkach, co doda okolicy magicznego nastroju. Kiście balonów po obu stronach drzwi wejściowych - to wygląda elegancko i z daleka pozwala zorientować się, gdzie jest impreza. Gdy o północy wyjdziecie z domu, by podziwiać fajerwerki, zapalcie zimne ognie z Godanparty.pl. Są bezpieczne i ciche w przeciwieństwie do prawdziwych fajerwerków. Okna w miejscu imprezy możesz ozdobić brokatem lub sztucznym śniegiem.