Zaproszenia urodzinowe

Zaproszenia to pierwszy i podstawowy punkt organizacji każdej imprezy. Należy je dostarczyć do adresatów z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mogli sobie ułożyć plany i pojawić się na zaplanowanym przyjęciu. Kiedyś zaproszenia doręczano osobiście lub za pomocą poczty - dziś istnieje na to kilka sposobów. Oto lista oryginalnych zaproszeń urodzinowych, za pomocą których można poinformować swoich bliskich o nadchodzącej imprezie na urodziny.

Forma zaproszenia na urodziny

Obecnie kwestia zaproszeń urodzinowych nie jest już tak oczywista, jak kiedyś. W dzisiejszych czasach za pomocą Facebooka można utworzyć specjalne wydarzenie i po prostu dodać wybranych znajomych z listy. Jest to jednak bardzo prosta i mało osobista forma zaproszenia na urodziny, dlatego warto się do niej uciec jedynie w ostateczności, bądź potraktować ją jako dodatkową formę, oprócz tradycyjnych zaproszeń. Oczywiście ich forma również nie musi być papierowa i wysłana pocztą, jednak powinna być zdecydowanie bardziej personalna - wówczas zaproszona osoba poczuje się wyjątkowo.

Zaproszenia nie tylko z papieru

Przyjęło się, że zaproszenia urodzinowe mają formę okolicznościowych kart. Nie jest to jednak reguła i w zależności od tematyki imprezy można pokusić się o bardziej oryginalne zaproszenia na urodziny. W przypadku imprezy z motywem muzycznym, świetnym rozwiązaniem jest wypisanie zaproszenia na pustej płycie cd, dodatkowo ozdobionej na przykład kolorową wstążką. Można również nagrać krótkie video, w którym zaprasza się gości na zabawę i taki plik również wgrać na płytę - zaproszenie. To tylko jeden z przykładów, choć takich oryginalnych zaproszeń na urodziny może być wiele, wszystko zależy od inwencji i kreatywności samego organizatora.

Tematyczne zaproszenia urodzinowe

Jeśli cała zabawa ma określoną tematykę, dużym plusem jest nawiązanie do wybranego motywu już na etapie zaproszenia. W naszej ofercie znajdują się zaproszenia na urodziny, za pomocą których można nawiązać do określonej tematyki imprezy. Do takich należą między innymi:

  • zaproszenia “wanted” nawiązujące do tematyki dzikiego zachodu;
  • zaproszenia “70 disco party” - idealny wzór na imprezę w stylu szalonej dekady XX wieku;
  • zaproszenia z trupią czaszką pasujące do imprezy o motywie przewodnim związanym ze światem piratów;
  • zaproszenia “kosmos” nawiązujące do tematów astronomicznych;
  • zaproszenia w stylu hawajskim do takowego właśnie motywu przewodniego;
  • zaproszenia z motywem filmów, między innymi “Gwiezdnych wojen”, “Avengersów”, czy “Spidermana”;

To zaledwie kilka przykładów wzorów, które z łatwością wpiszą się w określone motywy imprez tematycznych, a możliwości jest naprawdę dużo. Ciekawym rozwiązaniem są również zaproszenia w formie kuponów z luna parku, piłki nożnej czy padów do gier telewizyjnych. W zależności od tematyki czy zainteresowań samego jubilata można je celnie dopasować.

Zaproszenia dla dzieci

W ofercie zaproszeń urodzinowych nie brakuje również wzorów, które będą odpowiednie dla najmłodszych jubilatów i jubilatek. Wybór jest bardzo duży, spośród wzorów bajkowych, zwierzęcych, czy wielu innych można wybrać takie, które będą najbardziej odpowiednie. Podobnie jak w przypadku zaproszeń dla dorosłych dostępnych jest również bardzo wiele wzorów, które nawiązują do najbardziej popularnych filmów animowanych.

Zaproszenie na urodziny tekst

W kwestii zaproszeń na urodziny tekst również nie pozostaje bez znaczenia. Oczywiście muszą zostać zawarte w nim wszelkie informacje podstawowe, takie jak miejsce zabawy, data i godzina. Warto jednak zawrzeć to w jakiejś zabawnej konwencji - chociażby w formie wierszyka.