Infolinia: 22 721-04-36
0

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN

Best of Bubbles Class,
czyli najnowsze, najładniejsze i najnowocześniejsze
zastosowania bubblesów w bukietach i dekoracjach.

Instruktorem będzie jedna z najlepszych dekoratorek na świecie:
W tym roku przypada 100-lecie istnienia firmy Pioneer, producenta balonów i akcesoriów marki Qualatex. Z tej okazji organizowany jest międzynarodowy cykl szkoleń Q-Tour, w ramach którego odbędzie się kurs "Best of Bubbles Class", który będzie prowadzony przez jedną z najlepszych dekoratorek na świecie Sue Bowler CBA. Mieliśmy już przyjemność brać udział w jej szkoleniach organizowanych przez GoDan w 2008 i 2013 roku. Jej prace można zobaczyć na Facebook/Qualatex, jej blogu theverybestballoonblog.blogspot.com, jej stronie suebowler.com i w wielu innych miejscach. Sue jest przede wszystkim znana z autorskich projektów dekoracji, cechujących się niezwykłą elegancją i smakiem.

Na kursie zostaną zaprezentowane nowatorskie, profesjonalne zastosowania balonów bubbles w różnych dekoracjach, stroikach i bukietach balonowych. Podczas szkolenia uczestnicy w praktyczny sposób będą mogli samodzielnie stworzyć prezentowane rozwiązania.
Pod koniec zajęć odbędzie się konkurs (dla chętnych) na najładniejszy element dekoracji z wykorzystaniem bubbelsów. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w analogicznych zmaganiach uczestników kursów z całej Europy. Nagrodą Europejskiego finału będzie bezpłatny wyjazd na World Balloon Convention 2018 w USA.
Szkolenie odbędzie się w restauracji Baccara, w pobliżu siedziby firmy GoDan w Ożarowie Maz., we wtorek 20 czerwca.

Z racji całodziennego, dość wyczerpującego szkolenia, w jego trakcie dostępny będzie bufet kawowy, a we wczesnych godzinach popołudniowych przewidziany jest obiad.
Koszt szkolenia, wraz z obiadem, wynosi 258 zł netto. Dla osób, które opłacą szkolenie przed 15 maja przewidziana jest promocyjna opłata - tylko 215 zł netto.
Prosimy o zgłoszenia na adres j.lenart@godan.pl. W odpowiedzi dostaną Państwo szcze-gółową ankietę dotyczącą uczestnictwa. Po odesłaniu wypełnionej ankiety zgłoszone osoby zostaną umieszczone na liście uczestników. Prosimy o wpłacanie należności dopiero po uzyskaniu potwierdzenia o wpisie na listę uczestników.

Kolejne informacje będą wysyłane indywidualnie do osób, które się zgłoszą na kurs.

 

Kursy dekoracji
czyli zdobimy Was w balona!

Dmuchnąć w balonik każdy potrafi… jednak stworzenie z balonów imponujących dekoracji to już wyższa szkoła wtajemniczenia. Dlatego prowadzimy profesjonalne szkolenia z dekoracji dla wszystkich, którzy chcą się specjalizować w kreowaniu unikalnej oprawy imprez. Serdecznie zapraszamy!

Obecnie oferujemy:
Kurs I-go stopnia "Zastosowanie balonów w dekoracjach" - od października rozpoczynamy szkolenia według zmodyfikowanego programu, zawierającego dodatkowo zagadnienia wyceny dekoracji oraz wskazówki marketingowe. Zajęcia te przeznaczone są dla początkujących dekoratorów oraz osób sprzedających balony lub elementy dekoracji w sklepach. Skierowane są do naszych klientów, którzy sami chcą usystematyzować swoje wiadomości, doszkolić pracowników lub rozpocząć działalność dekoratorską. Kurs taki jest jednodniowy, składa się z części teoretycznej (ok. 2h) oraz praktycznej (ok. 4h). W jego trakcie uczestnicy nabywają wszystkie podstawowe umiejętności potrzebne do samodzielnego wykonywania dekoracji balonowych oraz ich efektywnej sprzedaży. Program kursu jest wynikiem wieloletniego doświadczenia prowadzących instruktorów, uzupełnionego inspiracjami z kursów Qualatex i Gemar. Na warsztatach są używane tylko najwyższej jakości balony marki Qualatex i Gemar. Wszystkie prace wykonane na kursie przez siebie uczestnicy zabierają ze sobą.

Najbliższy termin: 13.10.2016 (Czwartek) – zapraszamy.

Wszelkie informacje na temat szkoleń:
tel. (0-22) 721-32-00
Janusz Lenart
e-mail: j.lenart@godan.com.pl
Preferujemy kontakt mailowy.

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®