Maski piankowe, maski lateksowe, maski z filcu, maski z papieru - wybór masek na imprezę, bal czy karnawał jest szeroki. Wzorów masek jest mnóstwo od masek weneckich, eleganckich przez maski zwierząt aż do zabawnych masek papierowych, dzięki którym wcielisz się w rolę znanych polityków. Nie wiesz które wybrać? Szukasz pomysłu na oryginalne przebranie? Poznaj najciekawsze maski imprezowe i wybierz swoją ulubioną!

Maski imprezowe - sposób na świetną zabawę!

Maski imprezowe to nieodłączny element każdej dobrej imprezy karnawałowej. Są świetnym sposobem na dobrą zabawę ze znajomymi. Dzięki nim możesz poczuć się jak tajemnicza dama rodem z balu w Wenecji lub enigmatyczny arlekin, znany - lubiany mniej lub bardziej - polityk lub też jako dziki zwierzak, co na pewno bardzo rozbawi Twoich bliskich! Maski są świetnym wyjściem, kiedy wybierasz się na imprezę przebierana, a nie chcesz założyć całego stroju. Tuż przed wejściem na zabawę możesz założyć ją na twarz i już! Twój strój gotowy. Są też na pewno wygodniejsze niż nieraz krępujące ruchy przebrania.

Maski weneckie, maski balowe - na eleganckie bale

Jeśli szykujesz się na wykwintny bal karnawałowy koniecznie musisz zaopatrzyć się w maskę balową, nieraz jest ona wymaga, a na pewno zawsze jest świetnym dopełnieniem stroju, czy to sukni czy garnituru. Dodatkowo maski weneckie są marzeniem niejednej kobiety, więc warto jest zaopatrzyć się w najpiękniejszą, jak np. maska karnawałowa ozdobiona brokatem, koronką oraz oczywiście pawim piórkiem z lewej strony lub typowa maska wenecka z otworami na oczy w “kocim kształcie” ze zdobionymi brzegami. Nie tylko panie mają szeroki wybór masek balowych - panowie mogą wybrać maski weneckie np. arlekina, która jedną stronę ma kolorową, a drugą biało-czarną, co potęguje karnawałowy efekt.

 

 

 

 

 

 

 

Maski piankowe - odnajdź swój zwierzęcy instynkt!

Maski piankowe stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Pianka to materiał bardzo wdzięczny przy tworzeniu masek bardzo blisko odzwierciedlający np. zwierzęta lub straszne potwory. Maski piankowe też są bardzo wygodne - miękki materiał nie drażni skóry twarzy. Z masek piankowych sklep godanparty.pl ma szeroki wybór masek zwierząt, jak np. zebra, krokodyl, kotek, wilk, żyrafa, tygrys, małpa, miś czy maska konia. Świetnie sprawdzą się jako strój karnawałowy na kinderbal, ale również dla dorosłych.

 

Maski lateksowe - całuśne usta

Maski wykonane z tworzyw sztucznych jak np. lateks dają również duże pole do popisu. Godan Party podążając za trendami oferuje maskę, a raczej “nakładkę” na usta, która zabawnie nawiązuje do modnego ostatnio “dziubka”!

Maski z papieru - papierowe twarze polityków!

Jeśli wybierasz się na swobodną zabawę karnawałową lub po prostu przebieraną i masz duży dystans do siebie oraz poczucie humoru to najlepszym rozwiązaniem będzie… stać się politykiem! Maski z papieru tego typu wybiera się raczej nie kierując się sympatią do tej osoby, a raczej jej brakiem, dlatego może to być świetny sposób, aby odreagować swoją złość, niezadowolenie i trochę udawać nielubianą osobę ze świata polityki!