Sylwester to jedyna taka impreza w roku, na którą wszyscy wyczekujemy ze zniecierpliwieniem i cieszymy się na myśl o świetnej zabawie. Jest to także najlepsza okazja, aby pozwolić sobie na odrobinę więcej luzu i szaleństwa niż zazwyczaj.

Sylwestrowy zawrót głowy, czyli opaski!

Tym, co najczęściej zaprząta nam głowę w związku z Sylwestrem jest oczywiście strój sylwestrowy. Kwestia to dotyczy najczęściej pań, lecz również panowie zastanawiają się nad tym, jak najlepiej wypaść tego wyjątkowego wieczoru. Pamiętajmy, że w noc sylwestrową najbardziej liczy się szampańska zabawa, dlatego przygotowaliśmy zbiór najlepszych akcesoriów i dodatków, które nadadzą naszej imprezie niepowtarzalnego charakteru! Opaska na głowę jest świetną propozycją dla pań, które chcą wprowadzić do swojego sylwestrowego stroju nieco ciekawych i imprezowych akcentów, lecz jednocześnią wciąż pragną być stylowe. Panie, które chciałaby podkreślić swój zawadiacki charakter mogą wybrać opaskę - kowbojkę, te nieco grzeczniejsze świetnie podkreślą swój dziewczęcy urok zakładając cekinową opaskę w kształcie kokardki. Bardzo dużą popularnością cieszą się opaski w niepowtarzalnym stylu retro, które wprowadzą nutkę kobiecości do każdej kreacji sylwestrowej. Ale opaski to przecież nie jedyne dodatki, które możemy założyć na głowę! Nie zapominajmy o wymyślnych perukach, tiarach i kapeluszach!

Marabou: miękko,kolorowo i stylowo!

Marabou, czy też po prostu boa, to dodatek znany wszystkim paniom. Puchaty i kolorowy szal szybko zdobył popularność na wszystkich imprezach. Nic tak doskonale nie łączy imprezowego looku z odrobiną elegancji. Obecnie boa dostępne są w tylu kolorach, wzorach i długościach, że każda z nas może znaleźć coś, co będzie idealnym dopełnieniem jej sylwestrowej kreacji.

Najlepsze imprezowe dodatki dla panów

Zabawa sylwestrowa to także świetna okazja dla panów, którzy także mogą pozwolić sobie na trochę szaleństwa w swoim stroju. Tutaj również wybór dodatków i akcesoriów jest naprawdę duży. Jeżeli planujemy założyć krawat lub muchę, podejdźmy do tego pół żartem i wybierzmy je w wersjach z wymyślnymi wzorami i kolorami. Odważniejsi panowie, którzy lubią niebanalne rozwiązania mogą wybrać muchę zrobioną z cekinów lub świecący krawat. Nie są to oczywiście jedynie opcje, bo dlaczego by nie urozmaicić stroju sylwestrowego śmiesznym kapeluszem lub okularami?

Tajemniczo, modnie i zabawnie, czyli maski!

Wszyscy lubimy się przebierać, a nic nie nadaje naszemu wyglądowi takiego charakteru jak ciekawie dobrana maska. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać maskę w wersji zabawnej, jak i wyjątkowo pięknej i tajemniczej. Często zdarza się, że na eleganckich balach sylwestrowych maska jest obowiązkowym dopełnieniem stroju. Pomysłów i sposobów na urozmaicenie swojego stroju sylwestrowego jest naprawdę dużo, każdy znajdzie coś w czym będzie się świetnie prezentował i komfortowo czuł.
 

 

 

Pamiętajmy, że w tą jedyną noc w roku mamy zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, porzucić stres i pozwolić sobie na szaleństwo i dobrą zabawę. Każdy, kto już teraz zastanawia się nad swoją sylwestrową kreacją, największy wybór różnorodnych dodatków, akcesoriów i strojów znajdzie na naszej stronie.