O nas

Opublikowano: 2016-04-29 14:31:00

Dane firmy:
GoDan Spółka Akcyjna
ul. Atlasowa 17 
02-437 Warszawa

KRS: 0000584770
REGON 363119949
NIP: 5223046800

Siedziba firmy:
ul. Poznańska 138
05-850 Ożarów Mazowiecki
e-mail: godanparty@godan.com.pl


GoDan S.A. posiada kapitał zakładowy w wysokości 11.500.000 zł, opłacony w całości w kwocie 11.500.000 zł

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR). 

Janusz Kraszek,
właściciel GoDan, prezes firmy.
Z wykształcenia informatyk (UW).
 

Jego hobby to najstarsza planszowa gra na świecie Go - licząca sobie ponad 4 tys. lat. W Chinach, Japonii i Korei Go było jedną ze sztuk cesarskich - obok kaligrafii, malarstwa i gry na harfie. Obecnie na całym ziemskim globie w Go gra kilkadziesiąt milionów ludzi, wśród nich kilka tysięcy Polaków. Go zafascynowało Janusza już na studiach. Doskonaleniu umiejętności, zgłębianiu tajników i filozofii Go poświęcił ponad kilkanaście lat. Doszedł do mistrzowskiego stopnia 5 dan (umiejętności graczy w Go, podobnie jak we wschodnich sztukach walki, liczone są w kyu, a w przypadku mistrza w danach). Janusz był wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem Europy w 1983 r., szóstym zawodnikiem Mistrzostw Świata w 1986 roku. Swoją przygodę z Go opisał w książce "Świat Go - czyli tajniki narodowej gry Japonii". Jest też autorem Grającego w Go Programu Komputerowego "Star of Poland", należącego do najlepszych na świecie. Program zdobywał wielokrotne mistrzostwo Europy Programów Grających w Go, wicemistrzostwo świata w 1993 r. w Chinach, brązowy medal olimpijski na First Computer Olympiad of Strategical Games w Londynie w 1989 roku.Z fascynacji Janusza wywodzi się firma GoDan i jej nazwa. Znajomy gracz w Go z USA w 1990 roku dał adres Janusza osobie szukającej w Polsce kontaktów biznesowych i tak, po niespełna roku, przy wydatnej pomocy rodziny, Janusz stał się przedstawicielem największej amerykańskiej firmy baloniarskiej "Anagram".W 1995 roku firma GoDan była głównym organizatorem Mistrzostw Europy Go w Tucholi. W wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Janusz powiedział wówczas:

Znajomość istoty gry w Go może wydatnie pomagać w biznesie. O ile np. w szachach dążymy do zbijania figur i jak najszybszego mata, to w Go gra polega na podziale planszy między dwóch przeciwników. Wygrywa ten, kto zdobędzie większe terytorium. Go jest więc nastawione na dzielenie się, nawet z konkurencją, a nie na niszczenie. Liczy się elastyczność, szybkie reagowanie na zmieniające się warunki. Warto zrezygnować z uporu przy swoim, powściągać emocje, co nawet przy przegranych "bitwach" pozwala wygrywać "wojny".
(PAP, 20.07.1995 r.)

 

Jak to jest w ogóle możliwe???

Jak jest możliwe, by firma, porządna firma, sprzedawała Dekoracje Imprezowe w tym balony, rozwijane gwizdki, czapeczki, serpentyny itd.?

A jednak!

Robimy to już od 1991 roku. I to z powodzeniem. Mamy wszystko: balony i baloniki, artykuły na Karnawał, Walentynki i Halloween, dekoracje stołu, weselne i piknikowe; ozdobne szpilki, mieszadełka i girlandy, wstążki, kokardki, serwetki i świeczki, dekorujemy sale i uczymy dekoracji; szyjemy stroje karnawałowe, dobierzemy odpowiednie kapelusze i peruki, a na twarz maska!

Nasz główny magazyn i biura

mieszczą się w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą przy trasie na Poznań tuż za Broniszami - zapraszamy na duże zakupy do cash & carry właśnie tam.SIEDZIBA FIRMY I SPRZEDAŻ CASH & CARRY - ul. Poznańska 138 , 05-850 Ożarów Mazowiecki