Dodaj swoją opinię o zakupionych u nas produktach!

Data opublikowania:

Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie!

Zależy nam, aby byli Państwo zadowoleni z naszych produktów oraz obsługi. Jeśli jest coś co moglibyśmy poprawić, zmienić lub po prostu chcieliby nam Państwo o czymś powiedzieć prosimy o kontakt e-commmerce@godan.pl

Prosimy także, aby podzielili się Państwo opinią o zakupionych produktach z innymi użytkownikami naszego sklepu. Dzięki temu będzie im łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

Jak ocenić i skomentować zakupiony produkt?

  1. Znajdź w sklepie produkt, który chciałbyś ocenić lub opisać (można skorzystać z wyszukiwarki na górze strony wpisując numer katalogowy produktu podany w zamówieniu)
  2. Pod opisem produktu znajduje się moduł do oceny produktu przez użytkownika
    Oceń produkt GoDanParty
  3. Oceń produkt gwiazdkami od 1 do 5 (1 – zły, 5 – bardzo dobry)
  4. Wpisz nick (nazwę) użytkownika – opinie mogą być anonimowe, nie muszą Państwo podawać swojego nazwiska
  5. Prosimy także dodać opis zakupionego artykułu – wyraża to indywidualne zdanie każdego Klienta o danym produkcie

Dziękujemy bardzo za pomoc! Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna i pomaga nam usprawniać działanie sklepu oraz poprawiać opisy produktów.

Cenimy uzasadnione opinie oraz sugestie. Bardzo ważnym elementem każdej wypowiedzi jest także kultura formy oraz dobór słow. Doceniamy każdą konstruktywną krytykę, jednakże nie może ona zawierać treści wulgarnych, obraźliwych, niezgodnych z prawem i zasadami moralnymi. Bardzo prosimy również o nie umieszczanie reklam, danych osobowych, bądź niestosownych linków w komentarzach.
Większość naszych klientów robi zakupy bez zakładania konta w sklepie (funkcja "Złóż zamówienie bez rejestracji"), jednak w przypadku opinii wystawionych do produktów, w których mamy pewność że zostały zakupione u nas w sklepie (zakup po założeniu konta w sklepie i opinia dodana do produktu, który został przez klienta zakupiony) wyświetlamy informację "Opinia potwierdzona zakupem".