Urodziny to szczególny dzień dla każdego bez względu na wiek. Dzieci zwykle chcą szczególnie celebrować tę datę. W związku z tym rodzice zazwyczaj planują wyprawienie większego lub mniejszego przyjęcia dla rodziny czy przyjaciół jubilata. Ważne są nie tylko prezenty oraz tort, lecz także zorganizowane dekoracje. Balony urodzinowe to najlepszy sposób na stworzenie wyjątkowej, imprezowej atmosfery. Sprawdź, jakie balony urodzinowe najlepiej sprawdzą się podczas przyjęcia dla dziewczynki i chłopca. Poznaj nasze propozycje!

Balony urodzinowe dla dziewczynki

Zacznijmy od tego, że każde dziecko ma inne preferencje. Czasem to, co może podobać się dziewczynce, wpisuje się również w gust chłopca. Dobierając dekoracje na imprezę urodzinową, warto zapytać małego jubilata, na jakie balony urodzinowe postawić.

Zazwyczaj balony dla dziewczynek utrzymywane są w odcieniach różu. Jeśli jednak nie chcemy sięgać akurat po tę barwę, warto sprawdzić kolory fioletowe, żółte, zielone, czerwone bądź nawet niebieskie. Jednolite balony na hel świetnie sprawdzą się jako tło do kompozycji z innych balonów. 

Przed zamówieniem dekoracji warto zapytać małą księżniczkę o jej ulubione postaci z bajek. W naszym szerokim asortymencie z pewnością odnajdziesz balony urodzinowe dla dziewczynek, nawiązujące do konkretnych kreskówek, np. Kubuś Puchatek, My Little Pony, Kraina Lodu, Masza i Niedźwiedź czy Minionki. Dużą popularnością cieszą się też balony z uroczymi zwierzakami i życzeniami urodzinowymi. 

Dobrym rozwiązaniem może okazać się również wybór okrągłych balonów z nadrukowaną liczbą lat jubilata lub balonów w kształcie cyfr. Takie balony urodzinowe to bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się u każdego dziecka bez względu na płeć.

Balony urodzinowe dla chłopca

Chłopcy zwykle preferują ciemniejsze barwy niż dziewczynki. Tu również dobrze sprawdzą się jednolite balony na hel, jednak warto postawić na te w kolorze niebieskim, granatowym czy zielonym. Oprócz tego można skorzystać z szerokiego wachlarza balonów z kreskówkowymi postaciami. Wielu chłopców wprost przepada za Psim Patrolem, Spidermanem, Gwiezdnymi Wojnami czy Strażakiem Samem. Te oraz inne balony urodzinowe dla chłopca odnajdziesz oczywiście w ofercie naszego sklepu. 

Stworzenie pięknej kompozycji z balonów urodzinowych nie jest trudnym zadaniem. Tu również dobrze mogą sprawdzić się balony z nadrukowanymi życzeniami oraz balony cyfry. Takie dekoracje z pewnością zachwycą każde dziecko. 

Balony urodzinowe dla starszych dzieci

Wiek nastoletni rządzi się swoimi prawami. Mimo ogólnego buntu zwykle każdy chce mieć piękne balony urodzinowe na swoim przyjęciu. W przypadku starszych dzieci lepiej zrezygnować z balonów z nadrukami z kreskówek. Pokażmy nastolatkom, że traktujemy ich poważnie. Postawmy na balony w kształcie koła lub gwiazd bez żadnych nadruków. Możemy też wybrać balony urodzinowe z nadrukowanymi cyframi lub w kształcie cyfr czy liter. Ułożenie napisu z balonów sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak w amerykańskim filmie. Dobrze sprawdzą się również balony na hel z nadrukowanymi życzeniami oraz nieco poważniejszą grafiką, np. w babeczki lub emotikony. 

Wybór odpowiednich balonów urodzinowych może stanowić spore wyzwanie. Aby nie zawieść młodego jubilata, warto skonsultować z nim swoje propozycje. Wymienione balony oraz mnóstwo innych wariantów odnajdziesz w naszym sklepie.