26 maja to wyjątkowy czas wzmacniania więzi między dziećmi a ich matkami, bez względu na to, czy jesteśmy dziećmi, czy dorosłymi. Aby okazać naszej mamie, jak bardzo ją szanujemy i kochamy, często gubimy się w pomysłach na prezenty i możliwościach, jakie dają nam drogerie i inne sklepy, kuszące promocjami.

W ofercie naszego sklepu z artykułami imprezowymi i prezentami znajdziesz oryginalne prezenty i dekoracje na Dzień Matki, często zabawne i fantazyjne, które na pewno docenią ich adresatki. Pokaż swojej mamie, że stać Cię na więcej i wybierz niecodzienny upominek!

Pomysły na prezenty na Dzień Matki

Zamiast szukać czegoś na siłę w centrach handlowych i wydawać fortunę na nietrafiony prezent, lepiej postawić na coś oryginalnego. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów lub bombonierki z ulubionymi czekoladkami mamy, można wybrać równie trafiony prezent. Kolekcje papiernicze dostępne w naszym sklepie będą doskonałym uzupełnieniem każdego podarunku.

 

W naszym sklepie znajdziesz takie urocze pomysły na prezenty, jak: ozdobne pudełeczka na biżuterię z szufladkami, albumy na zdjęcia przewiązane wstążkami, adresowniki, karteczki do notesów czy zestawy organizerów, przynależące do dwóch różnych kolekcji. Oferowane przez nas kolekcje adresowane są do modnych i stylowych kobiet, które lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, potrafiąc je właściwie wykorzystać.

 

Ciekawą propozycję stanowią komódki na biżuterię, ozdobione techniką decoupage. Komódki i kuferki utrzymane w pastelowych kolorach czy dekoracyjne sztućce z kwiecistymi motywami zmiękczą serca mam i pozostaną z nimi na dłużej, inaczej niż symboliczne kwiaty czy czekoladki.

Dekoracje na Dzień Matki - balony foliowe i girlandy

Dzień Matki aż prosi się o wyprawienie specjalnego przyjęcia na cześć mam. Jeśli organizujesz tego typu przyjęcie lub dopiero nad nim myślisz, postaw na powstałe z myślą o tym szczególnym dniu dekoracje. Należą do nich urocze balony, ozdobione nadrukami i napisami dedykowanymi dla mam, balony serca oraz wzorzyste balony i papierowe girlandy w kształcie serc, symbolicznie okazujące naszą miłość i wdzięczność za lata spędzone pod opieką adresatek tego wyjątkowego dnia.

Jak zapakować prezenty na Dzień Matki?

Prezenty, szczególnie jeśli adresowane są dla wyjątkowo bliskich nam osób, powinny być odpowiednio oprawione i zapakowane, wskazując na naszą inwencję i kreatywność, ale też podkreślając nasze starania. Dlatego postaw na oryginalne rozwiązania i wybierz ozdobne pudełka, dostępne w naszym sklepie. Znajdziesz tutaj dekoracyjne pudełka w postaci pszczółek, motylków i serc, sukienek oraz okrągłych pudełek ozdobionych kwiecistymi, ładnymi wzorami. W takich dekoracyjnych pudełkach każdy prezent będzie się pięknie prezentować i zapraszać do rozpakowania. Dekoracyjne pudełko wybrane na tę okazję będzie można potem wykorzystać w celach dekoracyjnych i praktycznych jako miejsce na biżuterię, szale, apaszki lub okulary przeciwsłoneczne i inne drobiazgi.

 

Istnieje naprawdę wiele możliwości na prezenty i dekoracje na ten szczególny dzień. Zastanawiając się nad prezentem i dekoracjami na Dzień Matki, nie zapomnij jednak o życzeniach, które możesz zapisać na kartach okolicznościowych i zaproszeniu na przyjęcie. Najlepsze życzenia to jednak takie, które są złożone osobiście i od serca. Jesteśmy to winni naszym mamom, które są warte wszystkiego, co najlepsze.