Pomysły na sylwestrowe dekoracje w hollywoodzkim stylu

Sylwestra znowu spędzasz ze znajomymi w domu? To nie musi oznaczać nudy i tego samego scenariusza, co rok temu. Wymyślcie imprezę tematyczną. Wśród pomysłów na sylwestrowe dekoracje popularne są te w stylu Hollywood.

Sylwester to ten dzień w roku, który rządzi się swoimi prawami. Zamaskowani, w zupełnie innych niż zwykle strojach i o nietypowo późnej porze zachowujemy się inaczej niż zwykle. Również świat gwiazd kojarzy się z czymś niecodziennym, czy wręcz magicznym. To dlatego hollywoodzkie pomysły na sylwestrowe dekoracje tak dobrze pasują do 31 grudnia.

Wykorzystaj stare sylwestrowe dekoracje

Urządzenie wnętrza w stylu Hollywood nie będzie trudne, bo styl sylwestrowy i tak ocieka złotem, brokatem i szampanem, a przecież właśnie o to chodzi w Hollywood. Na stronie Danparty.pl możesz znaleźć tak nietypowe pomysły na sylwestrowe dekoracje, jak:

  • balony w kształcie butelek     szampana – świetnie zaprezentują się na Instagramie. Zadbaj     też o prawdziwego szampana odpowiedniej klasy.
       

  • Balon w kształcie brokatowej     gwiazdy – możesz też rozsypać o północy brokat z sufitu – t będzie niezapomniane show!
       

  • Girlandy srebrnych i złotych     balonów – zupełnie jak na oscarowej gali.
       

  • Boa z piór - kojarzą się nie tylko z Sylwestrem, ale i ze strojem Elizabeth Taylor czy Marylin Monroe.

Miksuj dowolnie te pomysły na sylwestrowe dekoracje lub postaw na jeden, który kolorystycznie „ustawi” tematykę i klimat imprezy.

Gotowe pomysły na sylwestrowe dekoracje w stylu glamour

Na Godanparty.pl znajdziesz srebrny i złoty cylinder godny gwiazdy Wodewilu. Również kapelusz z napisem Al Capone przypomina o czasach, gdy rodziła się złota era Hollywood. Na naszej stronie znajdziesz dziesiątki wzorów i kolorów takich fedor, sambrer i cylindrów, więc możesz kupić po jednym dla każdego z gości. To też dobry sposób na ułatwienie im zapoznawania się, jeśli impreza jest duża. Łatwo będzie zapoznać tego, kto ma np. fioletową, cekinową fedorę. Na takim hollywoodzkim przyjęciu nie może zabraknąć kelnerów w muszkach. Możesz założyć je sam lub wręczyć najbliższym przyjaciołom. Mamy też świecące, z lampkami LED. Na stole rozłóż tego dnia ( czy raczej wieczora ) srebrne lub złote obrusy. Dodatkowy plus – po imprezie wystarczy je zwinąć razem z papierową zastawą i wyrzucić, bez sprzątania. Pokój przystrój złotymi i srebrnymi gwiazdkami przypominającymi o świecie gwiazd, warto zaopatrzyć się też w zimne ognie.

Inne elementy godne gwiazdy filmowej

Najbardziej niesamowitym pomysłem na dekorację sylwestrową w stylu Hollywood, jaki znajdziesz na Godanparty.pl, jest czerwony dywan. We własnym domu możesz ustawić ściankę i fotografować na niej swoich gości. Jeśli masz wyrozumiałych sąsiadów, rozłóż czerwony dywan od wejścia do klatki schodowej aż do swoich drzwi. Goście od razu będą wiedzieli, gdzie się kierować.