Superbohaterowie, zwłaszcza Ci z aktualnie emitowanych bajek, są najczęściej wybieranymi motywami przewodnimi w kwestii wyboru stroju na karnawał. Chłopcy, ale także dziewczynki, często marzą o wcieleniu się w magiczną postać o nadludzkich mocach, która pomaga innym, przy czym wygląda niezwykle. Zobacz, jacy superbohaterowie są na topie i który strój dla dziecka wybrać, tak by sprawić mu największą radość! 

Strój superbohatera dla chłopca 

Któż, jak nie mały chłopiec chciałby zostać w przyszłości superbohaterem. Choć na takie hasło zwykle nasuwa się myśl o Spidermanie, czy Batmanie, tak naprawdę wielu małych chłopców pragnie wcielać się w postacie bardziej realne. Wśród dziecięcych marzeń nie brakuje planów związanych z niesieniem pomocy potrzebującym. Mali chłopcy zafascynowani zawodami znanymi im z pracy rodziców lub innych znanych osób często myślą o zawodzie strażaka, czy policjanta.

Przebranie policjanta, strażaka, czy nawet strażnika Teksasu śmiało można uznać za współczesny kostium superbohatera. Są to jednocześnie najbardziej lubiane przebrania dla chłopców, którzy w dzieciństwie lubią wcielać się w takie postacie przy okazji balów przebierańców w szkole lub na spotkaniach z rówieśnikami. Stroje komandosów, Zorro, czy Ninja również nie pozostają na uboczu, a mali chłopcy uwielbiają odgrywać rolę ze starych filmów lubianych przez ich rodziców.

Niemniej jednak wspomniane kostiumy postaci animowanych również cieszą się sporą popularnością. Choć nasz maluch człowiekiem pająkiem nie zostanie, warto pozwolić mu na rozwijanie wyobraźni poprzez wybór takiego właśnie kostiumu, Nie ma niczego złego w kreowaniu pasji w mniej przyziemny sposób. Co więcej, bajkowe przebranie superbohatera dla chłopca często stanowi sposób na naukę odróżniania fikcji od rzeczywistości.

Strój superbohatera dla dziewczynki

Często uznaje się, że to chłopcy przebierają się za superbohaterów, a dziewczynkom pozostaje strój księżniczki. W rzeczywistości jednak niejedna mała dama marzy o roli superbohaterki. Rodzice, którzy bacznie przyglądają się swoim maluchom, z pewnością wiedzą, że rola dobrych i walecznych aktualnie pasuje zarówno do chłopców, jak i do dziewczynek. 

Nie bez powodu powstają bajki, takie jak waleczna Biedronka i Czarny Kot, które pokazują, że w walce ze złem doskonale spisują się także dziewczyny. Jeśli Twoja córka marzy o przebraniu w superbohaterkę, możesz zdecydować się na wygodny kombinezon czerwonej Biedronki w czarne kropki. Jako dodatek wystarczy maska na oczy i strój superbohatera gotowy.

Wiele dziewczynek, nawet tych bardzo małych, zdaje sobie sprawę, że superbohater dzisiejszych czasów, to każda osoba niosąca pomoc innym. Z tego powodu wiele dzieci jako przebranie karnawałowe wybiera m.in. kostium lekarza, który jednocześnie nawiązuje do bohaterów oraz postaci z bajek. 

Wybierając strój superbohatera dla dziewczynki, możesz wybierać spośród wielu możliwości dostępnych na naszej stronie. Kostium nieustraszonej kowbojki, czy walecznej Indianki zawsze sprawia dziewczynkom sporo radości.

Stroje superbohaterów dla dorosłych

Marzenia o byciu superbohaterem miewa każdy, ale nie wszyscy realizują swoje dziecięce pasje w dorosłym życiu. Na szczęście nic straconego i również dorośli mają prawo do odrobiny zabawy w superbohaterów. A może sam wybierasz się na bal przebierańców i szukasz kostiumu dla siebie?

Dorośli mają równie wiele możliwości, jak ich podopieczni. Wybierając się na bal przebierańców do znajomych, możemy zdecydować się na przebranie superbohatera w większym rozmiarze. Jeśli zabawa organizowana jest dla dzieci i dorosłych, doskonałym pomysłem będzie kostium z takim samym motywem. Nic tak nie ucieszy naszych maluchów, jak wspieranie ich pasji, co doskonale zobrazuje wspólny kostium na bal przebierańców! 

Szeroki wybór przebrań za superbohaterów dla chłopców, dziewczynek i dorosłych znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź możliwości i wybierz idealny kostium na bal przebierańców!