Świecące bransoletki i naszyjniki - na imprezę i jako dekoracja

Świecące gadżety takie jak naszyjniki i bransoletki cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Są ciekawym pomysłem na urozmaicenie wielu imprez, ale sprawdzą się również jako oryginalna dekoracja domu, tarasu czy ogrodu. Jak wykorzystać świecące naszyjniki i bransoletki?

Kreatywna zabawa dla dzieci

Świecące bransoletki wypełnione płynem fluorescencyjnym robią prawdziwą furorę wśród dzieci w różnym wieku. Kolorowe i miękkie patyczki można łączyć w dowolny sposób tworząc niebanalne formy i kształty. Tworzenie oryginalnych ozdób z kilku świecących bransoletek jest wciągającym i rozwijającym kreatywność zajęciem. Niepozorne, kolorowe patyczki są interesującą rozrywką dla dzieci w różnym wieku.

Neonowa impreza 

Świecące naszyjniki i bransoletki doskonale sprawdzą się podczas neonowej imprezy tematycznej. Tematyczne imprezy zyskują coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Neon party to doskonały pomysł na świetną zabawę, pełną radosnych, jaskrawych kolorów. Świecą bransoletki i naszyjniki mogą być obowiązkowym elementem stroju gości lub wygraną w ciekawych konkursach. Neonowa impreza tematyczna to również niebanalne akcesoria i dodatki w jaskrawych kolorach, takie jak:

  • neonowe talerzyki, sztućce i kubki jednorazowe,

  • serwetki papierowe o intensywnej barwie różu, zieleni czy żółci,

  • kolorowe słomki do napojów,

  • neonowe balony,

  • peruki w intensywnych kolorach,

  • kapelusze i stroje w jaskrawych barwach.

Świecące bransoletki doskonale sprawdzą się jako element dekoracji np. stołu lub ciekawy konkurs podczas imprezy np. kto szybciej połączy więcej świecących bransoletek lub kto stworzy ciekawszą kompozycję. Pomysłów jest naprawdę wiele.

Oryginalne dekoracje

Świecące bransoletki i naszyjniki świetnie sprawdzą się podczas zabawy i tematycznych imprez, ale także mogą być bazą niebanalnych dekoracji. Kolorowe bransoletki wypełnione płynem fluorescencyjnym będą pięknie komponować się w mieszkaniu, na tarasie czy w ogrodzie. Nietuzinkowe lampiony ze świecących bransoletek można stworzyć:

  • umieszczając bransoletki w dużym słoiku lub w kilku małych, jeśli chcemy udekorować nimi balkon, ogród lub taras lepiej pomyśleć o kolorowej nakrętce,

  • umieszczając kilka świecących bransoletek w wazonach o różnych kształtach i wielkości,

  • wykorzystując szklane, niepotrzebne butelki, które będą pięknie współgrać ze świecącymi bransoletkami.

Niepozorne, kolorowe bransoletki i naszyjniki mogą okazać się ciekawą rozrywką dla całej rodziny. Dzieci chętnie będą tworzyć nowe kompozycje, a dorośli wykorzystując swoją kreatywność stworzą oryginalne dekoracje domu i ogrodu.

Bransoletki i naszyjniki świecące w nocy

Popularność świecących bransoletek jest coraz większa, ale wiele osób zastanawia się jak sprawić by świeciły w nocy. Okazuje się, że bransoletki wypełnione płynem fluorescencyjnym mają określony czas świecenia. Zgięcie bransoletki powoduje reakcje dwóch płynów w niej zawartych. Bransoletka świeci zazwyczaj od 8 do 12 godzin, do momentu neutralizacji zawartych w niej płynów. Bransoletki można wykorzystywać do zabawy jeszcze przez 2 lata, bo taka jest ich data ważności. Wiele osób próbuje wkładać bransoletki do zamrażalnika lub trzymać pod źródłem światła. Sposoby są skuteczne, ale na krótką chwilę. 

Świecące bransoletki i naszyjniki to świetny sposób na angażującą i rozwijającą wyobraźnię zabawę oraz akcesoria podkreślające klimat neonowej imprezy tematycznej. Świecąca biżuteria to również doskonała baza do tworzenia oryginalnych kompozycji i nietuzinkowych dekoracji. Warto wiedzieć, że bransoletki wypełnione płynem fluorescencyjnym nie są szkodliwe dla zdrowia. 

Więcej pomysłów na ciekawe, świecące gadżety i upominki  oraz tematyczne imprezy na stronie godanparty.pl